Reageer op: Interpretatie AvS tekst aangaande radiatoren

#8532
GdGerard
Deelnemer

    In ons complex zijn in 2016 alle rookgasafvoeren vervangen teneinde HR-ketels te kunnen plaatsen. Ook alle VR-ketels zijn vervangen door HR-ketels.
    Op dat moment hadden wij als VVE te maken met een groot-eigenaar die meer dan 50% van de totaal uit te brengen stemmen had en ook de toenmalige VVE Beheerder abusievelijk als VVE Bestuurder zag. Ik woonde toen pas 3 maanden in het complex en wist nog van toeten noch blazen van alle zaken die met appartementsrechten te maken hadden.
    De extra ALV die gehouden werd, werd volledig gedicteerd door de groot-eigenaar die erop bleef hameren dat omwille van de veiligheid, koolmonoxide vergiftiging e.d. alles op zeer korte termijn vernieuwd moest worden.
    De vernieuwing rookgasafvoeren werd betaald uit het reservefonds/onderhoudsabonnement Uniplan en de CV ketels kwamen ten laste van iedere individuele eigenaar (je zou dus kunnen zeggen ten laste van VVE alleen een beetje anders).