Beer1802
Aangemaakte reacties
-
AuteurBerichten
-
Bob, bedankt voor je antwoord en je uitleg.
Groetjes, Henk.Bob, misschien erg dom van mij maar wie is dan eigenaar van de gemeenschappelijke gangen, trappenhuis, lift en meer van dat soort zaken? Ik ben juridisch, als je er wat dieper op ingaat een onbenul. Misschien kan ik nog wat leren op mijn oude dag. Bedankt alvast.
Wim ik weet niet of ik de naam mag noemen. Zal het doen maar heb kans dat het verwijderd wordt.
Het betreft Rader advies in Vught. Pas weer tot tevredenheid een technische update gehad.Waarom zijn er zoveel bestuursleden binnen een vve niet bekent met de regels die er gelden?
Denken deze mensen dat ze een stukje macht hebben? Bestuursleden verdiep je in de regels en voer beleid naar wens van de alv.
Simpel toch?
Groeten
HenkWim,
Ik denk dat Carla gelijk heeft.
Succes.
Groetjes
Henk.Vermogen van de vve is niet wettelijk gedefinieerd. Het vermogen van de vve behoort toe aan de gezamenlijke eigenaren en de grootte per eigenaar wordt bepaald door het breukdeel vanuit de AvS. Lees eens het bw 5 artikel 106 tot 147. Wellicht word je daar iets wijzer.
Groet
Henk.Ik heb geen idee of het mogelijk is maar zou het mogelijk zijn om bijvoorbeeld door een accountent de afgelopen jaren financieel door te lichten. Het zal een paar centen kosten , maar gerechtigheid lijkt mij hier toch wel op zijn plaats.
7 jaar! Hebben de leden niet een beetje zitten slapen om het zover te laten komen? Is hier niet een juridische procedure nodig? Het kan toch niet zo zijn dat een VvE door dit wanbeleid zo gedupeerd wordt?
Groet
Henk1 maart 2018 om 16:04 In reactie op: Overheveling gedeelte onderhoudsreserve naar nieuw te vormen reserve #6775En als je dit “overschot” onderbrengt in je mjop met de omschrijving diverse aanpassingen gebouw? Ik bedoel een nieuwe post maken.
Of ga ik nu tekort door de bocht?
Groet
Henk.
Waarom lezen de mensen de AvS niet door? Dit kan veel leed en frustratie voorkomen.
En komende en bestaande bestuursleden weten zo hun plaats en bevoegdheden.
Je geeft A&E 20 jaar recht van opstal. Dient dit dan niet in de AvS opgenomen te worden?
Hoe wordt dit anders dan geregeld vraag ik mij af?
Groeten
HenkWilliam,
Wat de VvE en de bewoner moet betalen voor de opgewekte stroom is niet de marktwaarde maar 1 cent lager dan de landelijk gemiddelde kWh prijs.
Het klinkt allemaal heel mooi maar juridisch heb ik er geen verstand van.
Er zal wel een wijziging in de AvS moeten komen.Als nieuw bestuur……… pfoef.
De ALV is het hoogste gezagsorgaan. Zij beslissen en niemand anders.
Hier is weer een bestuur die de regels niet kent en alleen maar macht denkt te hebben. Als bestuur dien je de besluiten van de alv te respecteren en uit te voeren.
Groetjes
Henk30 januari 2018 om 23:29 In reactie op: Apeldoornse serviceflat verlaagt energierekening met 90% #6544Als daar een appartement te koop komt in de toekomst zal ik zeker geen bod doen. Ik vind het een eng idee. Maar ja, wie ben ik om daar verder over te kunnen oordelen. Maar om met Rob te spreken: het is, en blijft apart. Misschien krijgen we in de toekomst nog een duidelijke uitleg over het hoe en wat.
29 januari 2018 om 23:33 In reactie op: Apeldoornse serviceflat verlaagt energierekening met 90% #6537Ik ben benieuwd hoe hoog de servicekosten omhoog gaan. Daar lees ik niets over. Een lening dient wel terug betaald te worden. Worden we niet een beetje gek gemaakt met die walhalla verhalen? Ik ga met Rob mee, ben daar ook heel kritisch in. Zijn we niet te snel met alle voorzieningen? Over pakweg een aantal jaren zijn weer andere technieken beschikbaar, denk ik. Voortschrijdend inzicht. De politiek roept ook maar wat zonder er een duidelijk beleid over uit te spreken. Het is zo makkelijk om te roepen dat we van het gas af moeten. Begin eerst eens met een landelijk en daarna een gemeentelijk beleidsplan. Schep duidelijkheid, betrek daar ook de VvE’s, dat zijn er zeer veel, in.
Vr.gr.
Henk. -
AuteurBerichten